Kraków - Bieńczyce - tel 880-170-995 - wypożyczalnia odkurzaczy piorących

Dostępny sprzęt – odkurzacz piorący Karcher tel 880-170-995

Odkurzacz piorący – Karcher Profi Europe1 doba70 zł
Odkurzacz piorący – Karcher Profi Europe1 doba z dowozem120 zł
Odkurzacz piorący – Karcher Profi Europeweekend100 zł
Odkurzacz piorący – Karcher Profi Europeweekend z dowozem150 zł
zestaw do ozonowania1 doba100 zł
Elektroszczotka PROFIdoba50 zł
Karcher 400 lub 400Edoba100 zł
Karcher 400 lub 400Edoba z dowozem150 zł
Kaucja zwrotna w gotówce 200 zł
myjka ciśnieniowa Karcher K51 doba80 zł
myjka ciśnieniowa Karcher K71 doba90 zł
dowóz / odbiór50 zł
Myjka ciśnieniowa Karcher K5 lub K7weekend150zł
Kaucja zwrotna w gotówce 200 zł
Dostępny sprzęt – odkurzacz piorący Karcher tel 880-170-995

Dostępny sprzęt – odkurzacz piorący Karcher tel 880-170-995

<< strona główna >>

<< strona producenta >>

<< idź do wypożyczalni >>

<< odkurzacz piorący kraków >>

dostępny sprzęt

Dostępny sprzęt – Odkurzacze piorące – czyszczenie metodą ekstrakcji. Usługa u klienta lub wynajem sprzętu. Przy wykorzystaniu odpowiedniej chemii można wyczyścić prawie każdy materiał.

Dostępny sprzęt – Technologia Karcher.

odkurzacz piorący kraków
Karcher 8/1 z osprzętem
ul. Kozia 19 Kraków

Dostępny sprzęt – Karcher puzzi 10/1

PROFI Europe puzzi 50 – technologia zgodna z KARCHER,

Dostępny sprzęt Karcher PUZZI Profesional 400

Ssawka do dywanów

Ssawka do tapicerki.

Odkurzacz przeznaczony do ciągłej pracy dużych powierzchni. Duże zasobniki 45l i 20l

Duża moc.

Dzwon i pytaj o szczegóły.


Wydajność ozonu: do 50g/h Napięcie wejściowe: AC220V/110v
Wysokie napięcie: 3.1kv-3.5kv
Zużycie energii: 100W
Podawanie gazu: suche powietrze lub tlen
Metoda generowania ozonu: wyładowanie koronowe
Metoda chłodzenia: chłodzenie powietrzem otoczenia

Nazwa produktuRęczny ozonu O3 detektor
ŚrodekO3/temperatura/wilgotność/AQI
O3 technolologyCzujnik elektrochemiczny
Rozmiar164*74*26MM
Waga350G
Zasięg wykrywaniaO3(0.000 – 5.000 ppm)
ZasilanieAkumulator litowo-jonowy 2000mah
KolorPomarańczowy i czarny
MateriałABS
WyświetlaczEkran TFT LCD wyświetlacz

Cechy:

Stężenie dla O3.

Czujnik temperatury i wilgotności.

AQI dla wskaźnika stężenia ozonu.

Czas i data wsparcia, funkcja samokalibracji.

O3 stężenie AQI:

0 ~ 0.100 —– dobrze 0.100 ~ 0.300 —– niewielkie 0.300 ~ 1.000 —– średnie 1.000 ~ 4.999 —– poważne Parametr ozonu (O3):

Wykrywania gazuOzon (O3)
Zasięg wykrywania0.000 ~ 5.000ppm
Zasada wykrywaniaElektrochemii
Czas reakcjiDyfuzji ≤ 15S
Duplikat stosunek ceny do jakości”≤ ± 2%
Rozdzielczość0.001ppm
Rezystancja izolacji≥ 20MΩ
Funkcja alarmuDźwięk (krótki sygnał dźwiękowy)
Działanie alarmu: wartość0.1/0.3/0.6ppm (włączanie/wyłączanie alarmu)

Monitor typu DM509-O3 jest piezo bezpiecznym detektorem gazu O3 opracowanym dla środowisk zawierających ozon . Detektor wykorzystuje naturalną dyfuzję. Gaz jest wykrywany przez elektrochemiczny czujnik gazu, który ma doskonałą czułość i doskonałą powtarzalność. Ten detektor O3 jest idealny do monitorowania zdrowia, środowiska, przemysłu i mieszkań. Przydatne do wykrywania pozostałości ozonu po dezynfekcji.

Amerykański detektor O3 SPEC 0-5ppm niskie stężenie czujnika ozonu zastosowanie: 1. Monitorowanie jakości powietrza 2. W zakresie bezpieczeństwa pracy 3. Oczyszczanie powietrza sterowania Nasz DM509-O3 jest łatwy w obsłudze i konserwacji oraz spełnia wymagania monitoringu bezpieczeństwa w terenie przemysłowym w celu zapewnienia wysokiej niezawodności sprzętu. Powłoka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ma wysoką wytrzymałość i dobre wyczucie dłoni. DM502-O3 specyfikacja: Zawartość testowa: O3 + AQI + temperatura + wilgotność -Czujnik elektrochemiczny -Ekran TFT LCD wyświetlacz -320*240 pikseli -Może być stosowany w biurze, na zewnątrz i wykrywaniu pozostałości ozonu po dezynfekcji. -24 godziny monitorowanie czasu rzeczywistego -Zasilanie: wbudowana bateria litowa 2000mAh -Materiał: ABS z monitor TFT -Kolor: czarny i pomarańczowy -Rozmiar: 164*74*26MM -Zakres danych wykrywania: O3(0.000-5.000ppm)Pranie tapicerki meblowej, dywanów – ekstrakcyjne na czym polega?

Zapewne słyszałeś/słyszałaś takie hasła: pranie ekstrakcyjne, czyszczenie ekstrakcyjne, ekstrakcyjne pranie tapicerki. Chcesz się dowiedzieć czym jest pranie ekstrakcyjne i na czym polega pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną? Czemu czyszczenie ekstrakcyjne jest takie skuteczne i jak się ono ma do innych metod prania? A może nawet myślisz o samodzielnym zastosowaniu tego sposobu prania? Artykuł, który dla Ciebie przygotowaliśmy, to solidna dawka wiedzy na temat prania ekstrakcyjnego. Miłej lektury.

Czym jest metoda ekstrakcyjna i co można prać w ten sposób

Czyszczenie ekstrakcyjne, zwane jest również praniem ekstrakcyjnym, płukaniem ekstrakcyjnym, praniem na mokro, a także czyszczeniem natryskowo-ssącym. Podstawą zastosowania tej metody, jest użycie profesjonalnego odkurzacza piorącego (maszyny natryskowo-ssącej). To przy jego pomocy wykonuje się płukanie materiału wodą ze specjalistycznym środkiem do prania.

Pranie ekstrakcyjne, nie jest czynnością banalną. Wymaga nie tylko profesjonalnej maszyny, ale również umiejętności dobrania najlepszych środków chemicznych do pranej powierzchni oraz do rodzaju plam. Właściwie wykonane pranie ekstrakcyjne posiada bardzo wysoką skuteczność usuwania plam i zabrudzenia z włókien tkaniny. Likwiduje także zacieki powstałe na przykład w wyniku samodzielnego prania mydłem lub innymi detergentami.

Zastosowanie metody ekstrakcyjnej:

Pranie czyszczenie wykładziny, wykładziny dywanowej Kraków
Czyszczenie ekstrakcyjne, zwane jest również praniem ekstrakcyjnym, płukaniem ekstrakcyjnym, praniem na mokro, a także czyszczeniem natryskowo-ssącym. Podstawą zastosowania tej metody, jest użycie profesjonalnego odkurzacza piorącego (maszyny natryskowo-ssącej). To przy jego pomocy wykonuje się płukanie materiału wodą ze specjalistycznym środkiem do prania.

Jak wygląda proces prania ekstrakcyjnego

Czyszczenie ekstrakcyjne to metoda dogłębnego prania tapicerki, dywanów na zasadzie techniki natryskowo-ssącej i wykonuje się ją za pomocą odkurzacza piorącego (ekstrakcyjnego). Sposób działania urządzenia obrazuje przykładowy, poniższy schemat.

Jak wygląda proces prania ekstrakcyjnego

Czysty roztwór jest transportowany wężykiem ze zbiornika za pomocą pompy, a następnie natryskiwany na czyszczoną powierzchnię. Woda z zalegającym brudem w tkaninie jest wyciągana do zbiornika z brudną wodą za pomocą turbiny. Proces powtarzany jest do momentu, gdy odciągana woda będzie czysta, pozbawiona brudu. Należy zaznaczyć, że profesjonalne czyszczenie musi składać się z kilku czynności. Samo zastosowanie odkurzacza piorącego nie da nam zadowalających efektów. Na skuteczne czyszczenie wpływają cztery czynniki, które obrazuje poniższy schemat (koło Sinnera).

Proces czyszczenia tapicerki, dywanów, wykładzin – przykład

Działanie chemiczne– na czyszczoną tkaninę jest nanoszony opryskiwaczem silniejszy środek z wyższym ph, tzw. pre-spray, który ma za zadanie oddzielić brud od czyszczonej tkaniny. Należy pamiętać, że każdy rodzaj włókna ma inny zakres tolerancji ph, dlatego wiedza w zakresie doboru odpowiedniej chemii jest niezbędna. Włókna naturalne jak jedwab, bawełna, wełna są delikatne, dlatego stosowanie agresywnej chemii z większym ph może odbarwić włókno. Tkaniny sztuczne np. z polipropylenu, poliamidu są odporne na bardziej agresywną chemię.

Działanie mechaniczne– w celu zwiększenia skuteczności nałożonego środka należy wprowadzić mechanikę, czyli w tym przypadku wcieranie chemii za pomocą szorowarki lub szczotki na zasadzie szorowania. Twardość włókien szczotki powinna być dobrana do powierzchni jaką czyścimy.

Czas działania – nałożony i wtarty środek rozpuszczający brud powinien poleżeć na pranej powierzchni przez czas zalecany przez producenta środka. Nie możemy doprowadzić do wyschnięcia środka, gdyż może to spowodować odbarwienie tkaniny.

Temperatura roztworu roboczego – im wyższa temperatura roztworu tym skuteczniejszy proces czyszczenia. Badania wskazują, że zwiększenie temperatury roztworu o 10 stopni poprawia skuteczność prania dwukrotnie. Nałożony wstępny środek czyszczący wypłukujemy razem z zabrudzeniami za pomocą roztworu roboczego z użyciem odkurzacza piorącego. Roztwór roboczy (płuczący) to mieszanka płynu lub proszku z wodą, ze zdecydowanie niższym ph. W ten sposób wypłukujemy zanieczyszczenia i neutralizujemy wyższe ph wcześniej nałożonego środka, co wpływa na bezpieczeństwo stabilności koloru tkaniny po wyschnięciu.

Powyżej opisaliśmy profesjonalną metodę prania tapicerki, dywanów, wykładzin. Jeżeli jesteś zainteresowany taką usługą, zapraszamy do kontaktu z nami.

Dostępny sprzęt – odkurzacz piorący Karcher tel 880-170-995