odkurzacz pioracy Kraków wynajem doba

Jak założyć firmę sprzątająca – profil pranie, czyszczenie tapicerki meblowej, samochodowej , pranie, czyszczenie dywanów wykładzin etc.

pranie tapicerki meblowej
odkurzacz piorący

<< strona główna >>

<< dostępny sprzęt >>

<< serwis sprzątający >>

pranie tapicerki meblowej – usługi – Firmę prowadzę od wielu lat i na początek kilka informacji o kosztach stałych

Niestety koszty sa wysokie – ZUS to duża kwota, kolejne składowe to środki piorące, paliwo i wiele małych, drobnych kwot dnia codziennego składające się na koszty. ( rachunek za telefon i internet, przysłowiowy wikt i opierunek )W zależności od podejścia minimum to 2000 zł – 2500 zł

Sprzęt piorący – odkurzacz i chemia

W najniższej pólce znajduje się:

PROFI Europe wersja 50 wraz z osprzetem to kwota około 1300-1900zł w zależności od osprzętu. Polecam wersje CHROME – mam wypożyczalnie takich urzadzeń i wiem jak to wyglada w zyciu sprawdzaja się znakomicie.

Bardzo rozsadne ceny części zamiennych, ssawek, węży etc…

Jeśli ktoś umie operowac śrubokrętem – ogarnie- poziom skomplikowaia napraw w skali 1-10 to 2 (prościzna)

Ja by nie mieć problemów z osprzętem szybkozłaczkami gdyż jakiś przytomy pracownik producenta wymyślił 2 rodzaje przy odkurzaczu i 3 rodzaje w końcówkach – podrasowałem i ujednoliciłem troszke układ zasilania chemia by wszystko pasowało do wszystkiego i za małe pieniadze – jeśli ktoś chetny opiszę 7 odkurzaczy standaryzowałem i podrasowałem za 200zł niezniszczalnymi węzykami i metalowymi szybkozłaczkami.

Jakość wykonania/CENA/ bezawaryność moja OCENA 8/10

Karcher PUZZI 8/1 – nie polecam delikatne

Karcher PUZZI 10/1 – posiadam ale nie polecam – lepiej kupic 2 szt PROFI niz 1 szt Karchera w tej konfiguracji. Delikatny, awaryjny, plastik miernej jakości a ceny zamiennych cześci to koszmar byle co kosztuje setki złotych. Koszt zakupu takiej sztuki to od 2900 do 4500 w zależności od konfiguracji.

Jeśli ktoś umie operowac śrubokrętem – ogarnie- poziom skomplikowaia napraw w skali 1-10 to 2 (prościzna)

Jakość osprzętu – to jest dno – technicznie bez zarzutu ale jakość wykonania i trwałość – nie ma skali by opisać jaki jest delikatny, awaryjny. Rozlatuje sie od samego patrzenia na niego . OCENA 3/10

Sabrina Santoemma S1000 Odkurzacz ekstrakcyjny . cena to 3000zł w górę w zależności od konfiguracji. Ale ta podstawowa wesja wystarczy. To jest odkurzacz troszeczkę mniej poręczny, ale bezawaryjny z genialnym niezniszczalnym osprzętem – no chyba że ktoś ma talent . Większe zasobniki czyste i brudne. Skomplikowanie napraw to 3/10 ( łatwo )

Nie korzystam z serwisów – tracenie czasu i tak mało kiedy reklamacja uznana – pierwsza lepsze złota raczka ogarnie remont jednym śubokrętem.

Koszt osprzetu i częsci zamiennych to 400 zł pompka chemii i 350 zł turbina – porównywalnie z Karcherem ale drożej niż w Profi – tam pompka chemii około 150 zł i turbina też koło 200 zł.

Jeśłi chodzi o dane techniczne – profi o Karcher 10. pompki maja 1 barowe lub 1 z małym groszem. Sabrina sprzyskuje cisnieniem 4bar. Ale w Karcher jest opcja z 4 bar pompka, ale jak ktoś chce moźna samodzielnie wpakowac tak do Profi kwestia gustu. Czy to ciśnienie coś zmienia? Zwiększa zuzycie chemii, mocniej nawilża element prany … jeśli nie ma szczotki elektro to nie widze potrzeby rasowania. Ale ma to zalety – rozbija syf który ma być wyprany .

Braki w osprzęcie – tylko karcher ma szczelinówke z dysza spryskujca – i tylko dlatego go zostawiłem. Ale bede rasował zwykłe szczelinówki i montował w nich dysze- kwestia czasu i zdobycia cześci w jakiś sklepie – np spawalniczym z pneumatyka lub hydraulika.

Karcher puzzi 10.1 pranie tapicerki meblowej

Urządzenie do czyszczenia ekstrakcyjnego Puzzi 10/1 dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach oraz przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenie w jakim jest czyszczona powierzchnia Puzzi 10/1 Karcher może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych.

pranie tapicerki meblowej – Karcher

Nowy model urządzenia Puzzi 10/1 firmy Karcher został wyposażony w nowe akcesoria, które dodatkowo zwiększają wydajność i komfort pracy urządzenia czego przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, która idealnie dopasowuje się do czyszczonej przy pomocy urządzenia Puzzi 10/1 powierzchni.

Zbiornik na wodę brudną można w łatwy sposób wyjąć w celu opróżnienia, a jego pokrywa, która jest przeźroczystapozwala na kontrolowanie poziomu wody.

Dzięki bogatemu wyposażeniu Puzzi 10/1 można stosować zarówno do czyszczenia tapicerki samochodowej jak i meblowej, wykładzin dywanowych oraz podłóg twardychTrwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

Odkurzacz zbiera bardzo dobre opinie wśród klientów.

Karcher puzzi 8/1 – pranie tapicerki meblowej

Puzzi 8/1 C jest to profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysającym przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych.

Profesjonalne urządzenie ekstrakcyjne Puzzi 8/1 C firmy Karcher: Poręczne

Poręczne
Niewielki ciężar pozwala na łatwe przenoszenie urządzenia. Zbiornik na wodę brudną jest demontowalny, dzięki czemu można go bez trudu opróżnić i wyczyścić.

Profesjonalne urządzenie ekstrakcyjne Puzzi 8/1 C firmy Karcher: Kompaktowe

Kompaktowe
Kompaktowa budowa Puzzi 8/1 C pozwala na swobodne stosowanie go na niewielkich przestrzeniach np. wewnątrz autokaru czy samolotu.

Profesjonalne urządzenie ekstrakcyjne Puzzi 8/1 C firmy Karcher: Łatwe dbanie o czystość

Łatwe dbanie o czystość
Zbiornik na brudną wodę łatwo się zdejmuje.

Puzzi 8/1 C dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni Puzzi 8/1 C może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych.

Urządzenie doskonale sprawdza się w hotelach, dużych gospodarstwach agroturystycznych, ośrodkach SPA, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach sprzątających.

Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi 8/1 C można stosować z powodzeniem zarówno do czyszczenia tapicerki samochodowej jak i meblowej, wykładzin dywanowych oraz podłóg twardych.

Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

Opinie klientów na temat tego odkurzacza są w przeważającej ilości pozytywne.

Santoemma SABRINA – odkurzacz piorący modułowy

Odkurzacz ekstrakcyjny przeznaczony do czyszczenia tapicerek meblowych i samochodowych oraz niewielkich powierzchni dywanowych i podłóg twardych. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, nadaje się do profesjonalnego użytku, np. przez firmy sprzątające (w szczególności firmy świadczące usługi mobilne) ale również myjnie samochodowe, salony autodetailingu, kina, teatry, domy opieki, hotele, czy lokale handlowe.

 • Pojemność zbiornika na roztwór: 14 l
 • Pojemność zbiornika na zabrudzenia: 14 l
 • Turbina ssąca: dwukomorowa, 1 500 W
 • Podciśnienie: 3 000 mm H2O
 • Max przepływ powietrza: 45 l/sek
 • Pompa natryskowa: wibracyjna, 70 W
 • Ciśnienie natrysku: 4 bar
 • Max przepływ wody: 1,5 l/min
 • Lanca do dywanów: 27 – 29 cm, jedna dysza
 • Długość węża: 2,5 m
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 30 cm x 42 cm x 53 cm
 • Waga: 12 kg

Zamów produktKategorie: Odkurzacze ekstrakcyjneSantoemmaUrządzeniaPodziel się na:

Odkurzacz ekstrakcyjny przeznaczony do czyszczenia tapicerek meblowych i samochodowych oraz niewielkich powierzchni dywanowych i podłóg twardych. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, nadaje się do profesjonalnego użytku, np. przez firmy sprzątające (w szczególności firmy świadczące usługi mobilne) ale również myjnie samochodowe, salony autodetailingu, kina, teatry, domy opieki, hotele, czy lokale handlowe.

Dzięki zastosowaniu wysokiego podciśnienia, maszyna umożliwia usunięcie maksymalnej ilości zanieczyszczeń z powierzchni oraz uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia.

Wykonanie obudowy urządzenia oraz ssawki z wysokiej jakości plastiku, rur ze stali szlachetnej oraz szybkozłączek z mosiądzu, gwarantuje wiele godzin bezawaryjnej pracy.

Santoemma Sabrina wyposażona jest w plastikową ssawkę do czyszczenia tapicerki i wnętrz samochodów oraz w ssawkę do dywanów i podłóg twardych.

W wersji opcjonalnej urządzenie może zostać wyposażone w aluminiową ssawkę do tapicerek, podgrzewacz wody, w turboszczotkę obrotową, oraz narzędzie pozwalające na odkurzanie dywanów.